Vícedílný dřevěný obraz - Strom

Vícedílný Dřevěný Obraz Strom na Zeď

Přineste do svého domova přírodní krásu a harmonii s naším vícedílným dřevěným obrazem Strom na zeď. Tento unikátní kus umění spojuje sílu přírody s elegancí dřeva a stane se výrazným středobodem vaší místnosti.

Technické Specifikace:

Materiál a Síla: Vyroben z kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, každý díl našeho vícedílného obrazu je pevný a odolný, zároveň dodává stěně jemnou eleganci.

Rozměry: S rozměry 100x67 cm se skládá z několika dílů, které společně vytvářejí působivý obraz stromu. Jeho detailní provedení okouzlí každého pozorovatele a dodá vašemu interiéru jedinečný nádech.

Široká Škála Barev: Nabízíme různé barevné varianty, od přírodních odstínů po živé barvy, abyste mohli vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem nebo vytvořit kontrastní akcent podle vašich představ.

Symbol Přírodní Krásy a Harmonie:

Vícedílný dřevěný obraz Strom na zeď není jen dekorací, je to symbol síly a růstu, který připomene krásu přírody a harmonii v našem životě. Jeho přítomnost ve vašem domově přinese do vašeho prostoru nádech klidu a inspirace.

Přidejte do svého interiéru kousek přírodní elegance s naším vícedílným dřevěným obrazem Strom na zeď a nechte ho vyprávět příběh síly a krásy přímo ve vašem domově.

Zvolte si variantu:

1 790,00 Kč
Skladem