Dekorace ze dřeva - slon

Dřevěný Slon na Zeď

Přineste do svého domova krásu a štěstí s naším dřevěným slonem na zeď. Tento majestátní tvor symbolizuje sílu, moudrost a štěstí, které dodá vašemu interiéru jedinečnou atmosféru.

Technické Specifikace:

Materiál a Síla: Vyroben z kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, naše dřevěná socha je pevná a odolná, zároveň dodává stěně lehkost a eleganci.

Rozměry: S rozměry 40x43 cm se snadno vejde do každého prostoru a vytvoří impozantní středobod vaší stěny. Jeho detailní provedení zaujme každého pozorovatele.

Široká Škála Barev: Nabízíme různé barevné varianty, od přírodních odstínů po živé barvy, abyste mohli vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem nebo vytvořit kontrastní akcent podle vašich představ.


Symbol Moudrosti a Štěstí:

Dřevěný slon na zeď není jen dekorací, je to symbol moudrosti, síly a štěstí. Jeho přítomnost ve vašem domově přinese do vašeho prostoru nádech exotiky a připomene vám, že každý den můžete žít naplněný radostí a pozitivní energií.

Přidejte do svého interiéru kousek exotického šarmu s naším dřevěným slonem na zeď a nechte ho být středem pozornosti vašeho domova.

Zvolte si variantu:

620,00 Kč